KONST / Litografier / Färglitografi 8893297
nr 889 3297
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färglitografi , Roger Risberg (1956-2011), 49/90, signerad. , bladets mått: 47x63
Kondition: oramad
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:58:37
21/4 20:53:38
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg